Porady

Wiosenne prace remontowe z siłą mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven

Wiosna to czas zmian, przeobrażeń i metamorfoz. To także najlepsza pora, by przeprowadzić długo odkładany remont we własnym domu czy ogrodzie. Poważniejsze prace budowlane, związane z mocowaniem szczególnie wymagających elementów – przedmiotów o większym rozmiarze i ciężarze, wymagają jednak zastosowania produktów o wyjątkowej specyfice, które zagwarantują szybkie i trwałe łączenie.

denbraven1.jpg

Siła Mamuta

Trwałe uszkodzenia i kosztownezniszczenia to wizja, która spędza sen z powiek każdemu, kto planuje domowyremont. Szczególnie, gdy chcemy przytwierdzić bardzo ciężkie elementy,tradycyjne metody i narzędzia w postaci śrub, gwoździ i kołków mogą niewystarczyć. Dlatego warto zaopatrzyć się w preparat uniwersalny, który w prostysposób zamocuje nawet najcięższe przedmioty, taki jak Mamut Glue firmy DenBraven. Ten jednoskładnikowy i trwale elastyczny klej stworzony na bazie MSPOLIMERU po wyschnięciu tworzy silne wiązanie, wytrzymujące obciążenie do22 kg/cm².

Remont z reguły kojarzony się z wytężonymii długotrwałymi pracami. Można je jednak znacznie przyspieszyć używającpreparatów, które charakteryzuje natychmiastowa przyczepność i bardzo krótkiczas schnięcia, jak w przypadku kleju Mamut Glue. Dzięki zastosowaniu właśnietego środka unikniemy konieczności budowania skomplikowanych konstrukcjipodpierających łączone elementy, oszczędzając tym samym cenny czas. Dodatkowo,Mamut Glue jest super lepki i gęsty, a tym samym odporny na spływanie, idealniesprawdza się zatem do zastosowań tak poziomych, jak i pionowych. Wykazuje takżebardzo dobrą przyczepność do większości podłoży, także tych wilgotnych, ogładkiej bądź porowatej strukturze. Za jego pomocą z łatwością połączymy takiemateriały jak: beton, tynk, gips, kamień, szkło, stal, metale, lakierowanedrewno, PCW, polistyren, poliester czy ceramika budowlana. Bez trudnościprzymocujemy zatem parapety, progi, blaty, półki, gzymsy, lustra, materiałyizolacyjne, okładziny, ekrany.

By remont był prosty i przyjemny…

…należy zadbać o dobór produktów,które zapewnią nam komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki profilowanejkońcówce kartusza kleju Mamut Glue w wygodny oraz precyzyjny sposóbzaaplikujemy produkt na różnorodne powierzchnie. Co więcej, Mamut Glue jest bezwonnyi neutralny chemicznie - można go używać do mocowania luster (nie uszkadzawarstwy srebrzankowej) oraz granitu, marmuru czy piaskowca (nie odbarwiakamienia naturalnego). Nie zawiera również izocyjanianów, silikonu,rozpuszczalników, polichlorku winylu i plastyfikatorów, dzięki czemu jestbezpieczny dla zdrowia.

Także niekorzystna aura panująca zaoknem może znacznie utrudnić prace remontowe, prowadzone na zewnątrz domu.Dlatego warto wybierać preparaty, które sprawdzą się w ekstremalnych warunkach pogodowych, zachowując jednocześnie swojewłaściwości. Klej Mamut Glue jest odporny na niesprzyjające czynnikiatmosferyczne, wytrzymując temperatury od -40 do +90 stopni Celsjusza.

Szybkie i wygodne wiosenne praceremontowe – to możliwe! Dzięki zastosowaniu kleju o potężnej sile - Mamut Glue firmy Den Braven, bezproblemowo połączymymateriały o różnej masie i strukturze, a sam remont stanie się przyjemnością. 

Więcej informacji na stronie www.mamutglue.pl

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...